Fundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona główna

Aktualności

Relacja z pierwszego "Legendarnego podwieczorku"

22.05.2010 22:03@ania [Anna Świątek]

W piątek (21.05.2010) w Samorządowym Przedszkolu nr 97 im. Jana Brzechwy w Krakowie odbył się pierwszy "Legendarny podwieczorek", który jest częścią projektu "Mali patrioci - kocham Polskę od przedszkola!" finansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu "Patriotyzm jutra".

W trakcie zajęć dla dzieci nie zabrakło ciekawych gier i zabaw: "legendarnego ogniska", czarodziejskiej bramy, tunelu do świata baśni i legend oraz fal utworzonych przez dzieci. Słuchając legendy "Wars i Sawa" dzieci zapoznały się z historią stolicy Polski, którą następnie przelały na papier w formie rysunków. Nie zapominajmy, że po cyklu "Legendarnych podwieczorków" odbędzie się konkurs "Mój bohater" podczas którego wykonane przez dzieci prace zostaną ocenione i nagrodzone.

Cieszymy się wraz z dziećmi z przedszkoli biorących udział w projekcie "Mali patrioci - kocham Polskę od przedszkola!, że mają możliwość korzystania z mini-audio-bibliotek, które powstały w ich placówkach w ramach jego realizacji. Zapraszamy rodziców do wypożyczania baśni i legend nagranych na płytach CD tak, aby dzieci miały możliwość poznawania historii i kultury swojej Ojczyzny.

Fundacja Rozwoju
Gmin Polskich

adres biura:

ul. Halicka 10/11
31-036 Kraków
pokój nr 110

biuro@frgp.pl

 

adres siedziby:
ul. Mazowiecka 104A/36
30-023 Kraków


tel. +48 791 934 343,
+48 600 446 561


Facebook


pomagają nam

parnerzy frgp

parnerzy frgp

parnerzy frgp

parnerzy frgp

parnerzy frgp

Copyright © Fundacja Rozwoju Gmin Polskich 2010
Projekt: Agencja Interaktywna Krakweb.pl, CMS: ICEportal 3 CMS